Elita realizon setin e shtatzanisë te tema është kaq e veçantë

Ndërsa ka filluar numërimi mbrapsht për të mirëpritur në jetën e tyre beben e parë, Elita Rudi nuk ka shpëtuar nga tundimi për një set shtatzanie.
Edhe pse herë pas herë bukuroshja na ka treguar foto mjaft të bukura me barkun e rrumbullakosur, këtë mund ta cilësojmë si më të bukurën.


Në një sfond vjeshte dhe pemësh, Elita me barkun e zbuluar qëndron e ulur brenda një foleje.
Foto na jep idenë e zogjve të porsalindur e të nënës që rri mbi ta.
Ngjyrat e përdorura në set, nuk na ndihmojnë aspak për ta zbuluar gjininë që deri më tani Gjiko dhe Elita na e kanë mbajtur të fshehur. /Kids’Time/

View this post on Instagram

Elita 🐣

A post shared by Kids' time (@kidstime.al) on

Share With:549 Views