S’ja pamë kurrë barkun e rrumbullakosur, por ja ku është Alketa 5-muajshe shtatzënë

Kjo fundjavë e ka gjetur mjaft nostalgjike moderatoren Alketa Vejsiu.

Përmes një fotoje që ka publikuar në Instagram, Alketa ka ndarë me të gjthë një moment mjaft të veçantë në jetën e saj, që na e kishte mbajtur të fshehur.

Është fjala për shtatzëninë e saj dhe barkun e rrumbullakosur që nuk ia pamë kurrë!

Moderatorja gjithnjë është treguar e rezervuar për të folur për jetën e saj private dhe familjen, por kjo e premte vjen ndryshe.

Nuk e dimë nëse Alketën e kanë zënë ethet e sfidës 10 vite më parë, por videoja që ka ndarë për ndjekësit është mjaft e veçantë dhe na kthen gati 10 vite para.

Është fjala pë klipin e saj me Miriam Canin, ku moderatorja Alketa Vejsiu paska qenë shtatzënë në pritje të vajzës:

“Gati 10 vite më parë…Shtatzënë 5 muajshe me vajzën time”, shkruan Alketa duke shtuar se ishte e çmendur pas Britney Spears.

Share With:604 Views