Elois u zë krevatin madhështor prindërve, ka një mesazh

Balerina Lori Bala duket se nuk është aspak supersticioze në lidhje me vajzën e saj disa muajshe, Elois. Ajo poston shumë shpesh foto të saj dhe e rradhës ishte sot. Një foto ku Elois është pozicionuar në krevatin madhështor të mamit e babit, me një mesazh të bukur ku thotë: “Më puth gjithmonë për natën e mirë!” /Kids’ Time


 

Share With:
Translate »
862 Views