Emily tashmë është një zonjushë e vërtetë, në ditëlindjen e saj i ati sjell foton më të bukur

Sa herë që balerini Ilir Shaqiri poston një foto të së bijës në Instagram, komentet e miqve apo fansave të tij nuk kanë fund. Emily, është një nga vajzat më të bukura që kemi parë. Sot ajo ka ditëlindjen dhe babi Iliri e ka uruar me pak fjalë, sepse fotografia i thotë të gjitha vetë. “Edhe 100 ylli im”- shkruan Iliri. Emily po ecën në rrugën e të atit, e kemi parë shpesh të ushtrohet në balet madje ka kërcyer edhe të dy bashkë në skenë…

Share With:
Translate »
793 Views