Emina Çunmulaj përkujton nënën e saj të ndjerë në ditën e saj të lindjes: Ëngjëlli im…

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj e ka humbur nënën e saj vite më parë, por gjithmonë e kujton atë qoftë edhe publikisht.
Sot nëna e saj ka ditëlindjen dhe ajo ka vendosur që dedikimin e saj ta ndajë me ndjekësit në ‘Instagram’.


‘Ëngjëlli im. Gëzuar ditëlindjen mami. Më mungon shumë’- ka shkruar Emina mbi foton e nënës së saj.
Pak kohë më parë modelja është bërë për herë të dytë nënë e një vajze.

Share With:
Translate »
744 Views