Eminem ka një pasuri prej 260 mln$: Por shikoni ku punon vajza e tij për të siguruar jetesën

Vajza e Eminem-it, Alaina Scott, punon me turne në një sallon bukurie, pavarësisht se babai i saj i famshëm vlerësohet të ketë një pasuri prej 260 milionë dollarësh (243 milionë euro).

Fotografitë e reja të siguruara nga “The Sun” tregojnë 30-vjeçaren, babai i së cilës është një yll hip-hopi, në një sallon flokësh dhe spa pranë shtëpisë së saj në Rochester Hills, Michigan.me emrin e saj të listuar në faqen e internetit të sallonit.

Ajo poston shumë foto dhe video nga profesioni i saj e cila në Instagramin e saj ka 109 mijë ndjekës.

Share With:
Translate »
51 Views