Emri i djalit të Messit çoi në delir tifozët, ja çfarë fshihet pas tij

Pas disa muajsh do të vijë në jetë Ciro Messi. Pas Thiagos dhe Mateos, ylli argjentinas i Barcelonës Lionel Messi ka bërë publik emrin e djalit të tij të tretë të cilin bashkëshortja e tij Antonella Roccuzzo e mban në bark prej disa javësh dhe ai do të quhet Ciro. Messi ka publikuar në Instagram një foto ku duket qartë barku i bashkëshortes së tij me mbishkrimin “Baby Ciro”. Tifozët e Napolit kanë nisur të ëndërrojnë për një kalim të Leos te Napoli në të ardhmen emri Ciro është vendosur në nder të një këngëtari të famshëm argjentinas.

Share With:
Translate »
592 Views