Enada dhe Gerd Vaso, një jetë bashkë dhe prej 10 vitesh që janë 3

Nuk mbahet mend që kur i kemi parë bashkë teksa performonin balet Enada Hoxhën dhe Gerd Vason. Madje shpesh kuriozoheshim se përse ata të dy kërcenin gjithmonë bashkë derisa na dhanë lajmin e bukur të dashurisë së tyre. Por para 10 vitesh na dhanë një lajm akoma më të bukur që e ndryshoi marrëdhënien dhe statusin e tyre. Nga çift u bënë një familje. Roani bekoi dashurinë e tyre dhe sot në datën e lindjes së tij, prindërit e tij shkruajnë:
“Vitet ikin, femijet rriten.!!!! ti Roan per ne, je krijesa dhe suksesi yne me i madh ne jete.. je bekimi qe zoti mund te na falte ne si prinder… Edhe 100 te behesh Roani yne dhe mbi te gjitha te jesh i lumtur gjithmone.. Gezuar 10 vjetorin e lindjes ROAN ♥???” /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1234 Views