Mbrëmjet e Georginës dhe Ronaldos qenkan si tonat

Ylli i futbollit Cristiano Ronaldo është tashmë baba i katër fëmijëve. 2 binjakët dhe vajza janë ende të vegjël ndërsa djali i madh i bën shoqëri mbrëmjeve çiftit të shumëpërfolur. Dhe mbrëmjet e tyre nuk paskan shumë dallim krahasuar me mbrëmjet tona. Një palë letra Uno dhe familja argëtohet derisa t’i marrë gjumi. Dihet se kush fiton përsa i përket gjumit. Kush thoni ju? Binjakët apo jo… /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
796 Views