Endrik Beba ka dy fjalë për partneren aktuale dhe zbulon padashje emrin e bebushit!

Endrik Beba ishte ndër personazhet më të komentuar të BBV, për shkak të historisë së tij me Sarën, raportin me ish partneren, me të cilën ka dhe një fëmijë, si edhe marrëdhënies aktuale me partneren e tij, Klea.

Kjo e fundit mbrëmjen e djeshme ka pasur ditëlindjen dhe artisti nuk ka hezituar t’i bëjë një urim zemre.

“Gëzuar ditëlindjen jeta ime. Qoftë gjithmonë drita në sytë e tu. Na ndriçon jetën dhe ne çdo ditë. Ëndërr”-shkruan ndër të tjera ai, duke na treguar se lidhja e tyre vijon e palëkundur. Ai madje më duket se padashur na ka zbuluar emrin e bebushit pasi fjala “Dream” është vënë në thonjëza si për t’u theksuar. 

Share With:
Translate »
25 Views