Endrik dhe partnerja e tij, bëhen prindër për herë të parë, ndajnë foton e ëmbël

Endrik Beba dhe partnerja e tij, Klea janë bërë prindër të një vajze. Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë këngëtari përmes një fotoje në Instastory ku tregon dorën e bebushes.

Ky është fëmija i parë me partneren e tij, ndërsa Beba ka dhe një djalë nga ish-partnerja.

Këngëtari mori pjesë këtë vit në edicionin e tretë të “Big Brother Vip”. Ndonëse eksperienca e tij në shtëpinë më të famshme zgjati pak ai ishte një nga personazhet më të komentuar pasi në lojë u etiketua si “ish-i i Sara Gjordenit”.

Share With:
Translate »
64 Views