Eni ka ditëlindjen, Genci dhe Adea janë dhurata e saj

Këngëtarja e njohur Eni Koçi ditën e djeshme festoi ditëlindjen. Urimet nuk munguan nga të afërmit, miqtë e sigurisht nga personi i zemrës.

Genci kishte zgjedhur t’a uronte Enin me një postim të veçantë. Në Instagram-in e tij ai ndarë një fotografi të Enit me vajzën duke thurur fjalët më të bukura për të.

Në postimin e tij Genci shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime! Je shok i mirë në jetë dhe vajzë e bukur në shpirt! Meriton të jesh e lumtur çdo herë! Unë dhe Adea të duam shumë!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj)

Share With:
Translate »
32 Views