Presidentja Osmani bën dedikimin më emocionues për vajzat e saj

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani sot ka publikuar imazhe të reja në instagram me vajzat e saj.

Shkrimi emocionues poshtë fotos ka marrë pëlqime dhe komente pafund nga audienca e gjerë.

“Dy dritat e syve”, ka shkruar Vjosa Osmani

Vajzat po i ngjasojnë mjaftë shumë presidentes nga pamja e jashtme, po hapat e saj a do ti ndjekin në të ardhmen?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vjosa Osmani (@vjosa.osmani)

Share With:
Translate »
27 Views