Enixhel: “Erdhi momenti kur mami më tha të ngrij vezët”

Enixhel në një bisedë të pak minutave më parë me Xheisarën në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP ka folur për jetën personale.

Einxhel ka thënë se është prej një kohe të gjatë single aq sa mamja e saj ka filluar të shqetësohet dhe e ka sygjeruar të ngrijë vezët.

Xheisara i ka thënë gjithashtu se edhe ajo e ka menduar një gje të tillë duke qënë se i është përkushtuar karrierës.

Më pas te dyja vajzat kanë shprehur dëshurën që në një të ardhme të afër të birësojnë nga një fëmijë.

Për të mësuar më shumë për ngrirjen e vezëve klikoni këtu

Kids’ Time

Share With:
Translate »
78 Views