Epo kjo nuk pritej, Jennifer Lopez shtatzënë?

Këtë ndoshta nuk e prisnit, por Jennifer Lopez mund të jetë shtatzënë. Sipas fansave të saj, dyshimet kanë ardhur pas fotos së fundit që JLo ka postuar në Instagram. Ajo shfaqet mjaft seksi, por ajo çfarë bie në sy është gjoksi i saj më i madh se zakonisht. Fansat kanë shkruar se Lopez mund të ketë bërë edhe një ndërhyrje për zmadhimin e tij, por përveç gjoksit edhe barku i saj është i fryrë.

I do 1 every year… #harleemirrorselfie #season3iscoming #becomimgharlee #shadesofblue

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

Këngëtarja është prej disa kohësh në një lidhje me Alex Rodriguez dhe duken mjaft të dashuruar. Nëse ky lajm është i vërtetë, ky do ishte fëmija i tretë për çiftin, pasi të dy kanë nga 2 fëmijë nga martesat e mëparshme.

 

 

Share With:
Translate »
1082 Views