Era i reciton Kosovës dhe zemrat tona sapo u shkrinë

Para pak ditësh Sabri Fejzullahu kurorëzoi në një mbrëmje gjigande 50 vite karrierë të suksesshme mbi supe, ku pamë të këndonte edhe krah dy djemve të cilët po ecin në hapat e të atit.
Por mesa duket talentet e familjes Fejzullahu nuk mbaronkan me kaq. Ndërsa kemi parë se vajza e madhe e Ermalit, Buna është një këngëtarë shumë e mirë, sot po shohim Erën, të voglën e shtëpisë teksa po reciton. Ndërsa shumica zgjodhën ta urojnë me foto flamujsh festën e 10 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, Era ka recituar vargje të ndjera për atdheun e saj. Ndiqeni më poshtë. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
598 Views