Eralda Hitaj na prezanton me familjen dhe bebushin që po pret

Mungesa e saj në ekranet tona është e dukshme, për shkak të sharmit dhe elegancës që përcillte. E cilësuar si Angelina Jolie shqiptare, Eralda Hitaj, është tërhequr nga bota e televizionit dhe modelingut për t’ju përkushtuar familjes. Prej disa vitesh ajo është martuar dhe ka sjellë në jetë një vogëlush!

Por bukuroshja është shumë e rezervuar edhe në rrjetet sociale, dhe fotot e saj i numërojmë me gishta.

Sot ajo është treguar shumë bujare dhe ka ndarë një foto të familjes së saj duke na dhënë edhe një lajm të madh! Mami për herë të dytë. Ne i urojmë shtatzani të mbarë dhe shpresojmë në një rikthim të saj në ekran! /Kids’Time/

Share With:
Translate »
2094 Views