Erjola merr surprizën më të bukur nga mbesat e saj

Një surprizë emocionuese erdhi për Erjolën në shtëpinë e Big Brother-it, e cila u takua me katër mbesat e saj.

Pas rrëfimit që banorja kishte bërë, ajo u takua më pas me katër mbesat e saj, të cilat gjithashtu u emocionuan, teksa kishin veshur dhe bluze me foton e Erjolës, teksa nuk munguan as të qeshurat

Surprizë emocionuese për Erjolën, banorja takohet me katër mbesat e saj

Share With:
Translate »
16 Views