Gjin Haradinaj, i biri i Ramushit e Anites feston 20 vjetorin e lindjes: Je kryevepra ime

Gjini, djali i madh i ish Kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj dhe opinionistes Anita Haradinaj, feston sot ditëlindjen.

Sot, Gjini ka mbushur 20 vjeç, për çka ka pranuar një mori urimeshnnga familja e shoqëria.

Ka qenë nëna e tij, Anita, e cila ndau një fotografi dhe urim tejet të përzemërt për të birin në 20 vjetorin e lindjes.

Ndër të tjerash, Anita ka shkrur “wow 20 vjeç kryevepra ime”.

Gëzuar, Gjin!

No description available.

No description available.

Share With:
Translate »
24 Views