Ermal Mamaqi poston foto nga darka e familjes së madhe

Mbrëmje festive familjare për ndërrimin e viteve ka mbërritur. Mesazhet e urimit po shkëmbehen dhe atmosfera është argëtuese.

Por gëzimin e familjes së tij e ka ndarë edhe Ermal Mamaqi me ndjekësit në Instagram. Në foto duket familja e madhe, duke bërë gëzuar dhe duke na uruar të gjithëve! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
2336 Views