Robert uron Renèe dhe Norën nga Instagrami

Mbrëmjet e fundvitit për artistët këngëtarë janë mbrëmje pune. E kjo bëhet edhe më e vështirë për një çift që ndajnë të njëjtin profesion. Në rastin e Norës dhe Robertit, duket se kanë vendosur që njëri të presë Vitin e Ri me vajzën dhe tjetri të punojë. Nga një foto e postuar në story nga Roberti kuptohet se ai është jashtë Kosovës. Ai ka ndarë edhe një foto të Norës me Renèe në krahë ku shkruan: Urime 2018 bukuroshet e mia, jua dua shumë!

Shpresojmë që vitet në vazhdim, kur dhe Renèe të kuptojë më shumë për festat, ndërrimin e viteve ta presin të gjithë bashkë! /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1047 Views