Ermali publikon notat e djalit të tij, ja si e përfundoi vitin Arti

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana kanë sjellë në jetë tre fëmijë shumë të bukur që i kanë quajtur Arti, Buna dhe Era. E sot është një ditë e veçantë për njërin nga fëmijët e këngëtarit. Është fjala për Artin, i cili si duket sapo ka mbaruar edhe këtë vit shkollor. Ermali me siguri është ndier shumë krenar me djalin për suksesin e tij në shkollë, saqë edhe i ka publikuar notat e tij në Instastory, ku shihen të gjithë pesa (nota më e lartë).

Share With:
Translate »
940 Views