Është në pritje të ëmbël, si është marrëdhënia e Adelina Tahirit me bashkëshortin dhe familjen e saj?

Këngëtarja e njohur nga Shkupi Adelina Tahiri së fundmi ka qenë pjesë e mediave rozë për shkak të martesës së saj me avokatin maqedonas Serjova Markov. Kjo martesë është komentuar gjatë për shkak të diferencës së madhe në moshë që kanë çifti.

Gjthsesi Adelina në një nga postimet në Instagram ka shkruar se dashuria nuk njeh moshë. Ajo duket mjaft e lumtur, pasi është edhe në pritje të fëmijës së saj të parë. Prive.al ka publikuar një foto të re ku shihet Adelina së bashku me bashkëshortin dhe familjen e saj. E ëma i qëndron pranë, ndërsa babai i lumtur po shkrep fotografinë. Mesa shihet në foto të gjithë janë në harmoni me njëri-tjetrin.

Share With:
Translate »
776 Views