“Është një heroinë” Sara reagon pas aludimeve se e ka braktisur e ema

Para disa ditësh Sara ka rrëfyer historinë e dhimbshme të jetës së saj, ku ka folur më shumë rreth dhunës së babait dhe rritjes larg nënës së saj në moshën 2-vjeçare. Por mesa duket kjo e fundit është kuptuar nga fansat si një braktisje e Sarës nga nëna e saj. Në një Instastory ajo ka sqaruar për ndjekësit se kur ajo ka qenë në moshën 2-vjeçare, nëna e saj ka emigruar për t’i siguruar asaj një jetë më të mirë.

E kam lexuar disa herë këtë gjë. O njerëz nuk më ka braktisur nëna. Nga i nxirrni këto? Thjesht është larguar në emigrim kur kam qenë 2 vjeçe. Ajo është kujdesur për mua financiarisht shumë e shumë vite. Kush është nga Kuçova e di shumë mirë që kur mami im dërgonte gjëra, duhej ndihma e lagjes për t’i ngritur qeset e valixhet. Kam një nënë pak të thuash të fortë dhe heroinë. Mjaft me këto keqkuptime skandaloze.

Share With:
Translate »
18 Views