Është rradha e Xhensilës të emocionojë me foton e Besit dhe Ajkës

Menjëherë pas lindjes, Ajka ka mbushur portalet me lajmet për të, kjo falë prindër të saj të famshëm, Besit dhe Xhensilës.

U përlotëm me fjalët e Besit për ardhjen në jetë të së voglës së tij, e më pas me dedikimin për gruan e jetës. Por sot qenka rradha e Xhensilës të emocionojë. Ajo ka postuar një foto të Besit teksa kujdeset për Ajkën dhe shkruan: E gjithe bota ne dy njerez…? /Kids’ Time

E gjithe bota ne dy njerez…? @bes_kallaku

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

 

Share With:
Translate »
675 Views