Është vetëm 6 muajshe, por Culture vishet me rrobat më të shtrenjta që ekzistojnë

Cardi B dhe Offset duket se janë shumë të lumtur pas ribashkimit dhe kjo është pasqyruar dhe tek kujdesi që ata kanë treguar për vajzën e tyre, Culture.

Ndonëse ajo është shumë e vogël, vishet me të gjitha firmat e shtrenjta si ‘Gucci’ apo ‘Versace’.

Ka qenë Cardi, ajo që ka publikuar një video të vogëlushes në ‘Instagram’, duke komentuar të gjitha rrobat e vogëlushes.

Pak ditë më parë u konfirmua se dyshja e njohur ishin rikthyer bashkë dhe se reperja kishte mundur ta falte tradhtinë e tij.

Share With:392 Views