Eva Longoria nuk e ka humbur peshën e shtatzanisë dhe prapë duket shumë bukur!

Në kohën kur bombardohesh me lajme sesi personazhet e njohura arrijnë të rikthehen mrekullisht ne peshën e tyre në një kohë rekord pas shtatzanisë, sigurisht që nuk të mbetesh vecse t`i admirosh e të mendosh: ja, është e mundur! Por ndonjëherë presioni është më i madh së c`duhet dhe në atë rast, foto si këto të Eva Longorias, një yll shumë i dashur Hollivudi që na tregon se në fund te fundit, njerëz jemi të gjithë edhe po si hoqëm dot kilet aq shpejt, janë të mirëpritura!

Dhe të mendosh që është fare pa grim, por duket super!  44 vjecarja ndërkohë ankohet se ende nuk po arrin ta gjejë ekuilibrin e duhur mes punës dhe të qënit një mama e përkushtuar!

Share With:
Translate »
621 Views