Familja e Kate-t sapo mbërriti. Pippa shtatzënë e veshur njëlloj si e ëma shkëlqen nga shtatzania

Prindërit, vëllai dhe motra e Kate Middleton sapo mbërritën bashkë me turmën tjetër të të ftuarve në dasmën mbretërore. Edhe e ëma e Kate edhe Pippa, janë veshur thuajse njëlloj.

Me tonet pranverore të mentes dhe këpucë bezhë. Fustani me lule nude nuk i tregon ndonjë bark të madh motrës së dukeshësb që është ende në muajt e parë të shtatzënisë.

Share With:
Translate »
756 Views