Familja e re në plazh, paparacët fotografojnë binjakët Clooney

Këto janë fotografitë e para të fëmijëve të George dhe Amal Clooney. Dyshja është fotografuar në shtëpinë e aktorit në Itali, ku aktori dhe avokatja i të drejtave të njeriut kanë zgjedhur të pushojnë disa ditë. Revista franceze “Voici” ka qënë ajo që ka publikuar e para fotografite e çiftit teksa mban në dorë binjakët, 1-muaj e gjysmë, Ella dhe Alexander. Dy binjakët janë fëmijët e parë për aktorin dhe regjison 56-vjeçar si edhe për Amal 39-vjeç. Dy fëmijët kanë ardhur në jetë më 6 qershor.

Share With:
Translate »
870 Views