Familja e Rihanna-s në zi: Ndërron jetë 28-vjeçarja

Kushërira e Rihanna-s, Tanella Alleyne, është ndarë papritur nga jeta në moshën 28-vjeçare në Barbados.

E afërmja e këngëtares – vdekja e së cilës vjen vetëm gjashtë vjet pasi vëllai i saj Tavon u qëllua për vdekje – u varros të hënën në kishën e famullisë St. George të Barbados. Shërbimi bëri që balada e fuqishme e Rihanna-s “Lift Me Up” të luhej aty ndërsa familja dhe miqtë u mblodhën për të nderuar Alleyne.

Rihanna's beloved cousin Tanella Alleyne dead at 28

Nuk dihet nëse këngëtarja ishte e pranishme.

Alleyne, e cila kishte mbi 55,000 ndjekës në Instagram, humbi gjithashtu në mënyrë tragjike motrën e saj binjake Taneisha kur ishin vetëm 14 vjeç.

Rihanna's beloved cousin Tanella Alleyne dies aged 28 in latest blow to  family after brother shot dead | The US Sun

Share With:
Translate »
70 Views