Lyrical Son po bëhet baba i një djali dhe shikoni pak baby shower-in në Chicago

Rap-artisti i njohur shqiptar, Lyrical Son, mësohet se po bëhet baba për herë të tretë.

Ai dhe partnerja e tij, Gresa, po bëhen sërish prindër,  kësaj radhe me një djalë.

Gresa dhe Festim Arifi (emri i vërtetë) përndryshe janë prindër edhe të dy vajzave: Eva dhe Erika.

Pavarësisht se çifti e mbajtën të fshetë gjatë gjithë kohës shtatzaninë, ata na treguan sot të gjithë fotot e baby shower ku duken kaq bukur me njëri-tjetrin.
Me krahë të lehta Gresa. /Kids’Time/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kids’ time (@kidstime.al)

Share With:
Translate »
148 Views