Familja e Ronaldos në një reality show si Kardashianët

Ylli i futbollit, Cristiano Ronaldo do të bëjë ndryshime thelbësore në jetën e tij. Pasi u raportua se ai do transferohet për 100 milionë dollarë tek Juventusi, këtë herë do të sfidojë familjen Kardashian.

Revista Variety ka konfirmuar se ai do të fillojë një serial që do të transmetohet live në Facebook.

Përfaqësuesit e portugezit janë duke zhvilluar bisedime me gjigantin e rrjetit social për reality show që do të ketë 13 episode.

“Kjo mund ti sjellë portugezit edhe 9 milionë euro të tjera”, shkruan revista e mirënjohur Variety.

Mendohet se do të ketë gjithcka rreth jetës së tij private e familjare, përfshirë dhe futbollin. Ai është një ndër sportistët më të famshëm në botë që do të fitonte vëmendje të madhe me këtë serial.

Share With:
Translate »
710 Views