Familja e Seldit nuk e do Mimozën? Kjo foto na thotë gjithçka

Ka tashme disa muaj prej momentit kur Mimoza dhe Seldi lidhjen e tyre e konkretizuan edhe me fejesë. E nga ajo periudhë është folur vazhdimisht mbi një ngurrim që nëna e këngëtarit ta pranojë Mimozen si nusen e djalit. Shkas u bënë fotot e mbetura dhe të pafshira në rrjete sociale me ish të fejuarën e Seldit, Dafinën.Kjo u konsiderua si shenjë nga portalet megjithatë, me vjehrrën Mimoza duket të kalojë shumë mirë. Kjo është vulosur sot përmes një fotografie të postuar nga Seldi me familjen ku të gjithë shfaqen bashkë teksa shijojnë të dielën e tyre.

Familja ❤️❤️

A post shared by Seldi Qalliu (@seldi__qalliu) on

Share With:
Translate »
1000 Views