Familja fillon të japë spektakël, që Ajka të hajë ushqimin (video)

Xhensila Myrtezaj është bërë nënë dhe ky nuk është më një lajm i ri për ne. Vajza e saj, Ajka tashmë është 1 vjeç dhe normalisht kërkon përkujdesjen si çdo bebe.Xhensila na lë të kuptojmë se ajo është pak nazelie për ushqimin dhe nuk para ha aq lehtë atë që përpiqet këngëtarja t’i ushqejë. Por kur nuk ia del dot e ëma dihet që në rol futen gjyshet. Mami i Xhensilës, ose siç e ka etiketuar vetë këngëtarja, Nëna Zana, ka filluar të bëjë lojra nga më të ndryshmet për të hutuar vogëlushen që të hajë ushqimin
Të gjithë këtë moment dhe përkushtim të gjyshes, Xhensila ka vendosur ta filmojë duke e shpërndarë më pas edhe në llogarinë personale të Instagram!

Share With:288 Views