Familja Kardashian publikon kartolinën surprizë të Krishtlindjes, por ka mungesa

Pas shumë diskutimeve pro dhe kundër, më në fund foto e Krishtlindjes së familjes Kardashian është publikuar. Zgjedhje e tyre për këtë vit është e bardha dhe në qendër të fotos janë të vegjëlit e familjes. Por siç mund ta vini re një pjesë e anëtarëve të familjes mungojnë. Kendall Jenner, Kanye West dhe Kris Jenner nuk janë të pranishëm. Arsyen e ka shpjeguar Kim me anë të një postimi në ‘Twitter’. “Jemi munduar t’iu sjellim sa më shumë nga ne, por nuk mundëm të bashkoheshim të gjithë për shkak të planeve më të hershme të punës”,-sqaroi ajo. Megjithatë mungesa nuk është diskutuar shumë, pasi e gjithë vëmendja është tek të vegjëlit e familjes që shkëlqejnë më shumë se kurrë.

Share With:
Translate »
448 Views