Familja mbretërore dëgjon këtë këngëtare që e njihni të gjithë çdo mëngjes

Ndonëse familja mbretërore është shumë skeptike kur vjen puna tek momentet brenda pallatit Kensingtone, Princ William ka treguar së fundmi për “Apple Fitness” se momenti më i bukur i ditës është mëngjesi.

Ai ka pohuar se në rutinën e përditshme gjithmonë nisja e ditës është si një festë me muzikë në shtëpi dhe Charlotte me George zihen gjithmonë se kë këngë do të dëgjojnë dhe kërcejnë.

“Një nga këngët që fëmijët po pëlqejnë tani është ‘waka waka’ nga Shakira”, ka thënë William.

Ai e ka përfunduar këtë moment duke thënë se kjo është periudha më e bukur për familjen, kur në të ka një “rrëmujë” të madhe se cilën këngën do vendosin dhe të gjithë luajnë me njëri- tjetrin.

Share With:
Translate »
39 Views