Fansat janë të bindur që Kourtney Kardashian është shtatzënë, por cila është arsyeja?

Fansat janë të bindur se themeluesja e “Poosh.com”, është në pritje të fëmijës së katërt me të fejuarin Travis Barker. Edhe pse Kourtney ka hedhur poshtë fjalët e shtatzënisë në disa raste – duke përfshirë verën e 2021 – të dhëna të reja i bëjnë fansat të futen në dyshime.

Për të nisur 2022-shin, ish-ylli i “Keeping Up With the Kardashians” ndau një postim në “Poosh.com” në lidhje me përfshirjen e saj në “Dry January”. Në thelb, kjo është sfida popullore e Vitit të Ri ku nuk duhet të pish alkool gjatë muajit. Sigurisht, nuk duhet të jeni shtatzënë për të marrë pjesë! Megjithatë, gratë shtatzëna këshillohen të përmbahen nga pirja e alkoolit gjatë gjithë kohëzgjatjes së shtatzënisë.

Duke marrë parasysh se “Dry January” është një trend shumë i përhapur, mbase Kourtney thjesht po ecën me rrymën. Thënë kjo, reporteri i famshëm i “Barstool Sports”, Jordyn Woodruff ndau disa teori të tjera që tregojnë për “E!” shtatzëninë e mundshme të Kourtneyt.

Gjithçka filloi kur Kourtney ndau një foto të një çante me avokado në llogarinë e saj të “Instagram”.

“Kourtney postoi një foto të vjetër. Në botën Kardashian-Jenner, të postosh një foto të vjetër do të thotë se janë shtatzënë! Më pas Kourtney Kardashian postoi këtë avokado në “Instagram Story” dhe vazhdoi ta tregonte. Pastaj ajo postoi këtë foto me duart e saj mbi bark”, shtoi Jordyn, duke iu referuar të gjithë aktivitetit të fundit të Kourtney në rrjetet sociale. “Dhe në 16 javë, foshnja juaj është sa një avokado.”

Share With:
Translate »
39 Views