Fansat kritikojnë ashpër Jessica Simpson, çfarë ka ndodhur?

Fansat e Jessica Simpson kanë shpërthyer në kritika ndaj këngëtares për shkak të një fotoje të postuar në Instagram, ku shfaqet vogëlushja e saj Maxwell  me rroba plazhi, teksa pozon pranë “scooter-it” të saj ndërkohë që fryn buzët dhe bën me dorë nga kamera.

Por fansat e kanë cilësuar atë si të papërshtatshme dhe e kanë akuzuar këngëtaren për seksualizëm ndaj vajzës së saj, duke e kryqëzuar me komentet ne vijim. 

 

Safety first 😂 #MAXIDREW

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Share With:
Translate »
860 Views