Fejohet motra e Leonora Jakupit, këngëtarja publikon foton e saj dhe ngjajnë kaq shumë

Në familjen e këngëtares Leonora Jakupi ka festë sot.

Motra e Leonorës është fejuar dhe lajmin e ka ndarë vetë këngëtarja përmes fotografive ku ka uruar çiftin e ri.

Leonora Jakupi është një nga këngëtaret që ka arritur ta mbajë larg syrit të medias dhe publikut jetën private dhe familjarët e saj.

Por gëzimin për motrën e vogël Blerta nuk e ka fshehur dot.

Share With:
Translate »
944 Views