Festa e 15-vjetorit të Mishel nuk ka mbaruar ende | Video nga atmosfera

Vajza e gazetarit dhe moderatorit Blendi Fevziu, Mishel festoi 15 vjetorin e saj para disa ditësh. Lajmin për ditëlindjen e saj e dha vetë gazetari i cili postoi shumë tufa me lule që i kishin ardhur vajzës së tij në këtë ditë kishte shkruar përbri edhe urimin: “Edhe 100 Mishel”.

E ndërsa festa mësohet se nuk ka mbaruar me kaq, sepse ky përvjetor i rëndësishëm në adoleshencë ka rëndësinë e tij ndaj dhe Mishel ka organizuar një festë të madhe në pishinë për të afërmit dhe miqtë e saj.

Share With:
Translate »
981 Views