Tuna sapo e kuptoi sa shumë e do Patrisin falë këtij personi

Tuna na surprizoi të gjithëve kur na tha se po priste një fëmijë dhe pse ishte aluduar më parë. Kjo nisur dhe nga vetë koha e shkurtër e lidhjes me bashkëshortin e saj Patris Berisha, e bënte akoma më të pabesueshëm lajmin që qarkullonte. Por ja që dashuria thjesht ndodh dhe prej saj vijnë gjëra të bukura. 
Jeta e Tunës ndryshoi me lindjen e Tianit dhe vazhdon të jetë ndryshe dita-ditës. Sot ajo kuptoi sa shumë e do Patrisin. Në një foto të postuar në story-n e saj në Instagram ku shfaqet i biri me bashkëshortin, ajo shkruan:
“Nuk e paskam ditur sa shumë e doja babin tënd derisa pashë sa shumë të do ai ty!” /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1023 Views