Festë gjigante për fejesën e djalit të Remzie Osmanit

Djali i Remzie Osmani, Hamza Hamzaj është fejuar mbrëmjen e kaluar. Lajmi është bërë i ditur nëpër rrjetet e ndryshme socialme foto dhe video nga festa që kishte përmasa më të mëdha se normalja,ndërsa  atë e ka bërë të ditur edhe vetë këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani. Hamza është fejuar me të dashurën e tij, e cila quhet Gëzime dhe me të drejtë mund të themi që cifti shkojnë shumë me njëri-tjetrin. Kështu me gjasë gjatë muajve të verës do të kemi edhe një dasmë të fëmijëve të këngëtarëve tonë të estradës, sigurisht shumë të bujshme.

 

 

Share With:
Translate »
1039 Views