Festë më familjen e Albatrit Muqiqit, binjakët e tij festojnë ditëlindjen

Albatrit Muqiqi, njihet si një nga këngëtarët me të dashur për zhanrin që këndon.

Ai përveç punës në botën muzikore, është edhe një baba shumë i përkushtuar

Albatriti me gruan Egzonën kanë tre fëmijë, dy nga ta janë binjakë.

Binjakët sot po festojnë ditëlindjen dhe në familjen e tyre sot është një ditë mjaft e veçantë.

Elia dhe Erald,sot katër vite ia kanë zbukuruar jetën çiftit,

Share With:
Translate »
62 Views