Fjalët prekëse që vajza e Bajram Rexhepit ia dedikon të atit

Lajmi për vdekjen e ish-Kryeministrit të parë të Kosovës, Bajram Rexhepi, i ka prekur të gjithë. Pas shumë statuseve ngushëllimi nëpërmjet medieve sociale nga liderët tanë dhe miq të familjes, ka folur edhe vajza e të ndjerit, Vanesa Rexhepi. “Të kam në zemër gjithmonë. Faleminderit për çdo sekond ma të bukurin në botë. Të dua vetëm ty”, ka shkruar Vanesa nën një fotografi të babait të saj të cilën e ka postuar në llogarinë e saj në Facebook.

Share With:
Translate »
901 Views