Fjalët prekëse të Sabianit për ditëlindjen e të bijës

Vajza e Sabianit, njërit nga këngëtarët më të preferuar të muzikës shqiptare, feston ditëlindjen.

Ja statusi prekës i Sabianit për këtë ditë kaq të veçantë të Keisi Meidinit.

“Si sot 17 vite me parë erdhe në jetë ti o arsyeja e ekzistencës time lumturia që vjen bashkë me urimin për ty ma shoqëron dhe trishtimi pasi do më mungojë my baby bebi im i vogel po bëhet një zonjushë. Zoti të ruajt e të plotësoft çdo ëndërr e bashkë me pasionin që ke të përqafosh skenat e botës. Unë kam qenë jam dhe do jem në përjetësi përkrah teje. Happy birthday princesha e babit ,”-përfundon Sabiani.

Share With:
Translate »
2555 Views