Fjoralba Ponari kthehet në një statujë! Reagimet e fëmijëve për të mos u humbur

Këtë të shtunë në emisionin “Më Thuaj Një Dëshirë” ka patur shumë surpriza dhe emocione të veçanta. Fjoralba ka vendosur të vizitojë një nga shkollat e Tiranës. Ajo është maskuar si një statujë në ngjyrë gold e cila qëndron stoike në mes të shkollës.

Fëmijët janë kuriozuar nga kjo dhe I janë afruar për ta prekur, ngacmuar, deri sa ajo të reagonte. Reagimet e tyre kanë qenë të shumta dhe nuk kanë ngurruar derisa ta zbulonin se çfarë po ndodhte.

Por pas statujës, Fjoralba është kthyer edhe në Jasminën e Aladinit, për të realizuar dëshirën e një vogëlusheje për gjyshen e saj.
Pra me pak fjalë në këtë episods shohim disa transformime mjaft të veçanta të moderatores dhe jo vetëm.

Share With:
Translate »
42 Views