Arjan Konomi, miku i ngushtë i Hueydës fluturon për të takuar Gabrielin dhe për t’i dhënë lamtumirën e fundit artistes

Arjan Konomi ka udhëtuar drejt Luksemburgut për t’i dhënë lamtumirën e fundit mikes së tij, artistes Hueyda El Saied dhe sigurisht për të takuar Gabriel, të birin e saj.

Gazetari i njohur ka takuar Gabrielin dhe videon me të e publikoi në Instagram me mbishkrimin: Me zemrën, Gabriel.
Arjani ka qenë një nga miqtë e ngushtë të Hueydës dhe ndër më të prekurit nga humbja e papritur e saj. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
54 Views