Fjoralba Ponari në zi, nëna e saj përcillet sot në banesën e fundit në Tropojë

Fjoralba Ponari ka humbur të ëmën ditën e djeshme. Nëna e moderatores është ndarë nga jeta në moshën 54-vjeçare për arsye që nuk dihen ende.

Ceremonia mortore do të mbahet ditën e sotme dhe trupi do të prehet në Tropojë. I shprehim moderatores ngushëllimet për këtë humbje të madhe.

Share With:
Translate »
182 Views