Flori flet për shtatzaninë me aktoren e filmave me pullë të kuqe

Alby Rydes, shqiptarja me famë botërore që luan në filmat me pullë të kuqe, është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë pornostarja me një postim në Instagram, ku shkruan se erdhi në jetë bekimi i saj. Alby ka zbuluar se ka lindur vajzë dhe i ka vendosur asaj emrin e veçantë Azariah. U përfol se ajo e ka fëmijën me Flori Mumajesin, por këngëtari sapo e mohoi në një prononcim, gjatë konkurimit në Këngën Magjike. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
966 Views