Florian Marku do të bëhet baba për herë të dytë, boksieri me bashkëshorten zbulojnë gjininë e bebit

Boksieri shqiptar, Florian Marku, po shijon në maksimum jetën e tij teksa fitoret në ndeshjet e tij nuk rreshtin së mbaruari.

Pas suksesit historik në Air Albania, Marku ka marrë disa kohë pushimi për t’u relaksuar e për të marrë energji të reja që të kthehet më i fortë se kurrë në ring.

Mund të jetë një imazh i 2 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Dita e sotme ka qenë e veçante për të dhe bashkëshorten e tij e cila është shtatëzënë në pritje të fëmiëjs së dytë pas djalit të parë. Sot, Marku dhe bashkëshorjta e tij kanë organizuar një festë për të zbuluar gjininë e fëmijës ku janë mbledhur të gjithë njerëzit më të afërt të çiftit.

https://www.facebook.com/reel/456975276508967

Florian Marku fillon numërimin mbrapsh dhe në fund fillon edhe festa pasi familja Marku do të shtohet me një…vajzë.

Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Share With:
Translate »
63 Views